top of page
  • Autoriaus nuotraukaRamunė Šlaičiūnienė

Ką veikti karantino metu? Namų interjero atnaujinimas

Šiais metais visi daugiau laiko leidžiame namuose, todėl pasinaudokime puikia galimybe atnaujinti namus, įnešti į juos savitumo.


Nebūtina daug išlaidauti ar daryti sudėtingą būsto remontą. Apsidairykite savo namuose ir tikrai atrasite tai, ką galima nesudėtingai pakeisti.


Labai svarbu atrasti savo stilių, mėgiamas spalvas. Kartais atrodo smulkios detalės, tokios kaip pagalvėlių spalvų pakeitimas, gėlių vazos, žvakės ar kiti interjero akcentai gali įnešti jūsų būstui įdomių sprendimų ir žaismingumo.


Pakalbėkime apie spalvas


Madingiausia šių metų spalva – karališkoji mėlyna. Ji ne šiaip mėlyna – ji juodai mėlyna, karališka. Ši spalva dominuoja ne tik interjere, ją galima pamatyti ir naujose drabužių kolekcijose.Kita spalva populiari šiais metais – tai mėtų žalia. Kartais ji būna pilkai žalia.


Dominuojančios spalvos gana sodrios todėl joms į draugiją rinkitės švelnius atspalvius, pilkšvus, smėlio ar medžio atspalvius, tada tokie dariniai suteiks jūsų namams jaukumo ir išskirtinumo.

Audiniai interjere


Madingi audiniai su augalų tematika. Puikiai atrodytų namų interjere auganti kambarinė gėlė monstera, kurią galima nesunkiai rasti audinių raštuose ar netgi tapetuose. Labai madingi džiunglių motyvai.

Leiskite sau improvizuoti ir nebijokite kurti – tai atgaiva kūnui ir sielai.

Likite sveiki ir malonių kūrybinių atradimų!55 peržiūros
bottom of page