Search

Ką veikti karantino metu

Updated: Mar 29

Atėjus pavasariui norisi kažką pakeisti ar sukurti naujai. Dabar visi daugiau laiko leidžiame namuose, todėl pasinaudokime puikia galimybe atnaujinti namus, įnešti savitumo.


Nebūtina daug išlaidauti ar daryti sudėtingą būsto remontą. Apsidairykite savo namuose ir tikrai atrasite tai, ką galima nesudėtingai pakeisti.


Labai svarbu atrasti savo stilių, mėgiamas spalvas. Kartais atrodo smulkios detalės, tokios kaip pagalvėlių spalvų pakeitimas, gėlių vazos, žvakės ar kiti interjero akcentai gali įnešti jūsų būstui įdomių sprendimų ir žaismingumo.Pakalbėkime apie spalvas

Madingiausia šių metų spalva – karališkoji mėlyna. Ji ne šiaip mėlyna – ji juodai mėlyna, karališka. Ši spalva dominuoja ne tik interjere, ją galima pamatyti ir naujose drabužių kolekcijose.Kita spalva atėjusi su pavasariu – tai mėtų žalia. Kartais ji būna pilkai žalia.


Dominuojančios spalvos gana sodrios todėl joms į draugiją rinkitės švelnius atspalvius, pilkšvus, smėlio ar medžio atspalvius, tada tokie dariniai suteiks jūsų namams jaukumo ir išskirtinumo.


Audiniai interjere

Madingi audiniai su augalų tematika. Puikiai atrodytų namų interjere auganti kambarinė gėlė monstera, kurią galima nesunkiai rasti atvizduotą audinių raštuose ar netgi tapetuose. Labai madingi džiunglių motyvai.Leiskite sau improvizuoti ir nebijokite kurti – tai atgaiva kūnui ir sielai.


Likite sveiki ir malonių kūrybinių atradimų!


71 views
  • White Facebook Icon
  • White LinkedIn Icon
  • White Instagram Icon

+370 656 19601   |   RAMUNE@VIPBROKER.LT                   

© 2019 Ramunė Šlaičiūnienė. Visos teisės saugomos.

Touched by WoW MooN