Image by Art Lasovsky

 NORITE SUŽINOTI 

 NEKILNOJAMO TURTO VERTĘ? 

 SUSISIEKITE! 

PRELIMINARUS NEKILNOJAMO TURTO VERTINIMAS

Objektyvus nekilnojamo turto vertinimas yra pagrindas vedantis sėkmingo sandorio link. Tinkamas kainos paskaičiavimas ir tvarkingi dokumentai garantuos mums vieną žingsnį sėkmingo sandorio link.

Suderintu laiku atvyksiu į objekto vietą Vilniuje, Vilniaus rajone, Trakų rajone, Vilniaus apskrityje.  Įvertinsiu Jūsų turimą nekilnojamą turtą pagal reikiamus vertinimo kriterijus - jo vieta, būklė, sandorių statistika, nekilnojamo turto rinkos analizė, bei pateiksiu preliminarią jo vertę. Kartu aptarsime Jūsų lūkesčius ir galimybes. 

 

Atliksiu Jūsų turimų turto dokumentų vertinimą, kurie yra reikalingi jį parduodant. Padėsiu surinkti sandoriui trūkstamus dokumentus. ​Tinkamas kainos paskaičiavimas ir tvarkingi dokumentai garantuos mums vieną žingsnį į sėkmingą sandorį.

Taip pat konsultuoju dėl kainos ne tik norinčius sėkmingai parduoti nekilnojamą turtą, bet ir norinčius jį išnuomoti ar pirkti.

 

Teisinga kaina – sandorio sėkmės garantas.

 

SUŽINOKITE PRELIMINARIĄ SAVO NEKILNOJAMO TURTO VERTĘ

Užpildykite šią užklausos formą ir sužinokite preliminarią savo nekilnojamo turto vertę nemokamai. Atsakysiu Jums per 1 darbo dieną.

arrow&v
arrow&v
arrow&v
arrow&v

Jūsų užklausa išsiųsta sėkmingai. Ačiū!