ATSILIEPIMAI

Man svarbi Jūsų nuomonė ir tai kad Jūs sugrįžtate, bei rekomenduojate mano paslaugas savo draugams ir pažįstamiems - man tai didžiausias įvertimas. 

Erika ir Karolis.jpg

Karolis ir Erika Ališauskai

 Ramunė be galo profesionali, maloni ir kompetetinga brokerė. Patikėjome nelengvą užduotį greitai parduoti butą ir surasti naują. Nors spaudė laikas, Ramunė nepasidavė stresui ir puikiai susitvarkė su užduotimi. Esame jai labai dėkingi už naujus mūsų šeimos namus ir šilumą, kurią visą šį laiką mums dovanojo. 

Atsiliepimai

Aldona Grikšienė

 Džiaugiuosi, kad savo NT pardavimą patikėjau Ramunei.  Ji puiki NT srities žinovė. Dirba labai profesionaliai. Puikiai išmano ne tik NT pirkimo-pardavimo sritį, bet ir juridinius - teisinius dalykus. Žino kada kur kokie dokumentai reikalingi. Padeda viską tvarkyti nuo prašymo tarpininkauti pateikimo iki raktų klientui įteikimo. Labai nuoširdi ir dalykiška. Deda maksimumą pastangų, kad jos klientas gautų geriausią įmanomą rezultatą. Galiu drąsiai rekomenduoti draugams, pažįstamiems ir visiems kuriems reikia profesionalaus ir patikimo NT specialisto pagalbos. Mano lūkesčiai pasiteisino 100+ procentų! Jeigu kada reikės pagalbos NT srityje, vėl kreipsiuosi. Nuoširdus Jums Ačiū, Ramune! Sėkmės darbuose! 

Nekilnojamo turto brokerė Ramunė Šlaičiūnienė

Ramunė Šlaičiūnienė

Jūsų paslaugoms profesionali ir nepriklausoma nekilnojamo turto brokerė.

NARŠYKITE

SKAITYKITE

DAUGIAU

SUSISIEKITE

Vilnius, Vilniaus apskritis

  • Facebook
  • Instagram
  • LinkedIn

PASKOLŲ SKAIČIUOKLĖS

Aruodas logo.png
4house logotipas

© 2020 - 2021 Ramunė Šlaičiūnienė. Visos teisės saugomos. Touched by WoW MooN.